תעודות סל ו- ETF- ניוזלטר מקצועי

ETF.co.il הוא ניוזלטר מקצועי חינמי המתמקד בהשקעות אינדקס גלובאליות מסוג ETF ותעודות סל. המטרה שלנו היא לספק סקירות בלתי מוטות של החלופות הקיימות בארץ ובעולם, כדי להציע ליועץ ההשקעות ולמשקיע הביקורתי – תמונת מצב מקיפה ומאוזנת בבואו לקבל החלטה. נשמח לקבל הערות והצעות. אפשר לקרוא עלינו יותר כאן.

iPod מתנה

הצטרף לניוזלטר החינמי שלנו וזכה ב- iPod.

ההרשמה לניוזלטר הנה חינם וניתן לבטלה בכל עת.

על מנת להרשם,

*הרישום לניוזלטר פירושו הסכמה לתקנון ההגרלה

 

בין הנרשמים יוגרל iPod בהתאם לתקנון המבצע

כמה כסף ייכנס לישראל כתוצאה מהנפקת שני ה- ETF על ישראל בארה"ב ?

באיחור רב מונפקים בארה"ב שני ETF העוקבים אחרי מדדים ישראליים. העיתוי משקף את ציפיות אנשי השיווק של בתי ההשקעות הגדולים בארה"ב לגבי מידת היכולת שלהם לנגוס נתח מההון המושקע בקרנות אינדקס; ואת דירוג האשראי של ישראל, שעדיין לא משקף מדינה מפותחת.

את ה- ETF הראשון קיבלה אישור להנפיק Northern Trust, והוא יעקוב אחרי מדד ת"א 25. זוהי מנפיקה חדשה לחלוטין, אשר מנפיקה את ה- ETF של ישראל יחד עם 26 ETF-ים בינלאומיים נוספים, המהווים תחרות ישירה למותג הוותיק iShares. הסדרה החדשה של ה- ETF-ים תמותג תחת השם "NETS". דמי הניהול עדיין לא נחשפו. מכיוון שמדובר במנפיקה חדשה לחלוטין של ETF-ים בארה"ב, קשה להעריך את מידת אפקטיביות מערך השיווק שלה.

המנפיקה השניה היא Barclays אשר תנפיק ETF תחת המותג iShares, אשר יעקוב אחרי מדד MSCI Israel, שהוא מדד סלקטיבי המתיימר להשיא תשואת יתר מעבר למדד הבורסאי הפאסיבי. דמי הניהול שיגבו עבורו בארה"ב הם 0.74%.

שני ה- ETF-ים יתחרו אחד בשני על תשומת לב המשקיעים. במקביל להם מנפיקות המתחרות גם ETF-ים על שווקים חדשים כמו תאיל…… להמשך הכתבה לחץ כאן

 

הכותבים באתר אינם יועצי השקעות ואינם מייצגים שום גוף השקעות. אין לראות במידע באתר זה יעוץ או המלצה או הזמנה לרכישת או למכירת נכסים פיננסיים וניירות ערך מכל סוג. כותבי האתר עשויים לקנות ולמכור ניירות ערך אשר הוזכרו באתר.